Geri Dön

Gözenekleri Daraltma !

Büyüyen, genişlemiş ve açılan gözenekler…Sivilcelerin, siyah noktaların, aknelerin ve hatta solgun, yaşlı görünen bir cildin ana sebebi.

Çevresel kirlilik, beslenme alışkanlıkları, yetersiz ve yanlış ürün kullanımları ciltteki gözeneklerin tıkanmasına ve dolayısıyla giderek gözle görülür halde büyümesine yol açar. Cildin arınma sürecini ve sebum dengesini alt üst eden bu oluşum kronik bir sorun haline gelerek cildinizle ilgili problemlerin büyümesinde önemi yadsınamayacak bir faktör.

Peki gözenekleri sıkılaştırmak için birkaç kolay alternatif yoldan haberdar mısınız?

Soda küpleriyle şok.

Dondurulmuş soda küpleri ile gün içinde cildinize uygulayacağınız masaj ile hem kan akışınızı hızlandırmış hem de gözeneklerinizin sıkılaşmasına destek olabileceksiniz. Sodanın içerdiği mineraller ile besleyici bakım ise cabası. Hatta küpleri elma sirkesi, limon veya gül suyu ile birer arındırıcı tonik deposu haline getirebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Yumurta akıyla botoks etkiyi hissedin !

Yumurta akını cilt geneline uygulayarak sıkılaştırıcı etkiyi sonuna kadar hissetmeye hazır olun, yumurta akı gözenekleri sıkılaştırmanın yanı sıra cilt genelinde toparlanma sağlayarak esnek dokunun beslenmesine destek oluyor.

Dengeleyici formül

Yoğurt içeriğindeki laktik asit ile sivilce ve siyah noktalarla savaşırken cilt üzerinde yağ emilimi sağlayarak dengelenmiş bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Toprak Ana’dan tam destek !

Doğa denilince aklımıza ilk gelen oluşum: toprak. Bu durumun cildimize yansıması ise killer. Doğanın mucizesi olarak karşımıza çıkan killer ciltteki bir çok sorunun da çözümü. Doğayla dost Sinoz Dermokozmetik ailesinin üyelerinden Sinoz Yüz Bakım Maskesi bentonit ve kaolin killeriyle oluşan içeriği sayesinde ciltte derinlemesine arınma sağlayarak gözeneklerin sıkılaşmasını destekleyebilir. Cildin yenilenmesini sağlamaya yardımcı olmaya çalışan Sinoz Yüz Bakım Maskesiyle küçülen gözenekler: canlı, sağlıklı ve sıkılaşan bir cilde merhaba demeye hazırlanıyor.