Geri Dön

Güneş ve Leke, Ayrılmaz İkili!

Güneş ışınlarının yarattığı cilt lekeleri istenmeyen görünümlerin oluşmasına yol açabiliyor ve bizler bu durumdan son derece mutsuzuz biliyorum.

Peki bu lekelere karşı neler yapmak gerekiyor?

Baharla birlikte güneş kendini iyice hissettirmeye başladı. Güneşle olan samimiyetimiz artıyor, hazır mısınız? Hepimiz tatil planlarını yapmaya başladık bile, bronzlaşmanın hayalini kuranlar burada mı?

Bronzluğu güneşin altında uzun vakit geçirerek sağlamayı hayal edenler burada mı?

Yanlış yaptığınızı söylersem, bana çok kızmazsınız umarım 😊

D vitaminin kaynağı güneş, ona mecburuz. Bu kabul edilebilir bir gerçek fakat bronz olmak için saatlerce güneşin altında kalmak kabul edilemez. Sonucunda sizleri bekleyen lekelere hazır değilseniz, bronzlaşmak adına güneşlenmeyi abartıp, cildinizi lekelere feda etmeyin.

Güneşi sevip, ondan korunmak için yapacaklarınız basit ama etkili yöntemler. Güneş kremsiz dışarı çıkmamak, güneşin dik olduğu saatlerde birebir temastan kaçınmak, uzun süre güneşin altında kalmamak gibi…

Var olan lekelerinizin daha derinleşmemesi, yenilerinin ise oluşmaması için ise leke kremini hayatınızın vazgeçilmez bir parçası yapmak. Tek ton bir cilt için ihtiyacımız olan lekelerimizin kaybolması, bunu Sinoz Leke Kremini günlük rutinimize dahil ederek lekelere karşı bir adım atabiliriz.

Önemli olan güneşten cildimizi korurken aynı zamanda oluşan lekeleri de giderebilmek için “süreklilik”. Bir gün kullanıp, bir gün bırakmadan devamlı bir şekilde Sinoz Leke Kremini kullandığınızda farkı cildinizde görebilirsiniz.