Geri Dön

Cilt Bakımında Sinoz Etkisi!

Sosyal medya hayatımıza dahil olduğundan beri tüketim alışkanlıklarımızda değişti. Artık her şeyi bilmek mümkün. Her şeyi öğrenmek ve deneyimlemeden deneyimlerden faydalanmak da öyle! Neden mi bahsediyorum?

Geçtiğimiz günlerde Sinoz’u anlatan bir paylaşıma denk geldim. Bir arkadaşım aldığı üründen ne kadar çok memnun kaldığını anlatıyordu. Sürekli fenomenler anlatacak değil ya bizler de kendi aramızda bize iyi gelen şeyleri paylaşmayı severiz! 😊

Sivilce ve ardında bıraktığı lekeler ile başı dertte olan biriyim. Kozmetik ürünler kullandıkça daha da fazlalaşan bu hale iyi gelecek bir yöntemi hep aradım. Arkadaşımın paylaşımı üzerine daha önce duyduğum fakat araştırmadığım Sinoz’u araştırmaya başladım. “Kimdir bu Sinoz? Neler yapar? Ürünleri nelerdir?” diye araştırmaya başladım ve yerli dermokozmetik firması olması ile dikkatimi çekti! Eczanelerde satıldığını öğrenince yanına bir + daha attım. 😊

Yağlı cildime iyi geleceğini düşünerek Yüz Bakım Maskesini, lekelerime iyi geleceğini düşünerek Leke Kremini ve güneşten beni koruması için ise Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu Kremini sipariş vererek kullanmaya başladım. İkinci ayıma girmiş bulunuyorum ve cildimdeki değişim gözle görülür bir biçimde olduğu çok açık!

Hangi ürünü nasıl kullandığıma gelirsek;

Sinoz Yüz Bakım Maskesi, yağlı ve sivilceye katkın cildimin kahramanı oluyor!

İçeriğindeki kil özlerinin cilt için mükemmel bir etki yarattığını söyleyebilirim. Yüzümdeki yağ dengesinin düzene girmesinde büyük bir etkisi bulunuyor. Haftada iki kere maskeyi uygulayarak cildimin nefes almasını, pürüzsüzleşmesini sağlayabilirim.

SinozLeke Kremi , sen bir mucizesin!

Düzenli kullanımın ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı olan Sinoz Leke Kremi hayatıma girdiği andan beri lekelerimde tonsal açılmalar olabilir. Tek ton bir cilde kavuşmak için sürecim devam ediyor ve en büyük yardımcım Sinoz Leke Kremi.

Son olarak ise bakımın tamamlayıcısı, Sinoz Yağlı Ciltler için Güneş Kremi

Kendime yaptığım en güzel yatırımlardan biri maske ve leke kremi kullanmaya başlamak olduğu için etkiyi daha da artırmak ve kendimi korumak istiyordum. Güneşin kendini göstermesi ile birlikte güneş kremi kullanmanın gerekliliği daha da arttı. Yağlı cildime iyi gelecek, parlama yaratmayacak bir ürün bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Evden çıkmadan önce sürüyorum. Gün içinde tazeleyebiliyorum. Yağsız ve suya dayanıklı yapısı ile cildi matlaştırmaya etkisi büyük olan Sinoz Yağlı Ciltler için Güneş Kremiile yaza ve güzel bir cilde hazırım!

Kendin ve cildin için iyi bir şey yapmak istiyorsan, Türkiye’nin ödüllü dermo kozmetik firması Sinoz’un ürünlerine bir göz atmanı isterim! 😊