Geri Dön

TEK TON UYUMU

Koltuk altı, dirsek ve diz kapakları, bikini bölgesi ; kararmalarla karşı karşıya kaldığımız bölgelerimiz. Karamalar, gün içinde hareketlerimiz dahi etkileyen, yazın plajda özgüvensiz bir duruşa sebep olan bir durum.

Bu kararmaların ardında neler gizli dersiniz?

Hormonal bozukluklar, ter bezlerinin fazla çalışması biyolojik faktörler olarak yer alsada farkında olmaksızın bizim sebeb olduğumuz bir kaç unsurda kararmaları beraberinde getiriyor.

Yanlış iç giyim seçimleri bu faktörlerden biri. Kimyasal içerikli iç giyim seçimleri terlemeye sebep olarak ten rengi değişimlerini tetikliyor. Pamuk ve doğal kumaş seçimli ürünler ile kararma oluşumunu engellemek üzere ilk adımınızı atabilirsiniz.

İkinci sırada ise yanlış epilasyon yöntemleri ile karşı karşıya kalmaktayız..Cilt dokusunu hasara uğratan ışınlar kararmalarında ötesinde tadavisi mümkün olmayan ve ciddi tıbbi sıkıntılar oluşturan lekelenmelere dönüşebiliyor. Cilt tipinize uygun lazer tedavilerini tespit ederek uygulamakta fayda var.

Beyazlatıcı Etki !

Ana maddenin limon, aloe vera, salatalık, karbonat olduğu birçok karışımla kararmaların etkisini azaltmak mümkün fakat tek ton cilt dokusunu yakalayabilmek için Sinoz Beyazlatıcı Krem iyi bir alternatif. İçeriğindeki aktif bileşenler ile cilt kararmalarına son veren Sinoz Beyazlatıcı Krem tek ton cilt deneyimi vaad ediyor. Eşitlenmiş renk dengesiyle cildinizi öne cıkarmaya hazır olun !