Geri Dön

YAĞLANMA VE KEPEK PROBLEMİNE SON!

Kışın soğuyan hava ile saç bakımı gittikçe çözülemeyen bir problem olmaya başlar. Cilt tipimize göre, yağlanma ya da saç derisinin kuruluğu sebebiyle kepeklenme bu problemlerin başında gelir.

Her ne yaparsak yapalım çevresel faktörlere yönelik alabileceğimiz en iyi önlem doğru şampuan ile yola devam etmek.

Uzun yıllardır, Sinoz Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan ile bizlerle buluşan Sinoz Kozmetik, tüketicisinin ihtiyaçlarına kulak vererek saç bakımı için yepyeni bir seri yarattı.

Sinoz Saç Bakım Kategorisi altında yer alan;, Sinoz Yağlı Saçlar İçin Şampuan, Sinoz Kepeğe Karşı Etkili Besleyici Şampuan, Sinoz Boyalı Saçlar İçin Şampuan, Sinoz İnce Telli Saçlar İçin Şampuan, Sinoz Normal ve Kuru Saçlar İçin Şampuan ile herkes kendi saç tipine özgü şampuan ile etkili ve doğru bakımı yapabilecek…

Kışın en büyük iki probleminden yağlanma ve kepek problemine dönecek olursak; Kışın sokakta temas edilen soğuk hava ile iç mekanlardaki sıcak havanın yaşattığı değişim, şapka ve kapüşon kullanımı, saçların ıslanması gibi faktörlerle yağlanan saçlar için saç bakım ritüelinizin vazgeçilmezi olacak olan Sinoz Yağlı Saçlar İçin Şampuan; bitkisel özlerden aldığı güç ile saçlarınızı dipten uca arındırır ve etkili bakım sağlar.

Saç derisinde oluşabilecek yağlanmayı kontrol altına alarak nem değerlerininde korunmasını sağlayan Sinoz Yağlı Saçlar İçin Şampuan; yağlı saç tipleri için hayal sanılan temiz, düzenli ve hacimli bir görünümün habercisi.

Kışın saçlarımız için bir baş belası diğer durumu ise kronik sorun haline dönüşen: kepek! Protein ve vitamin eksikliğininde de tetiklemiş olduğu bu durum doğal olarak kışın bir hayli yükselişte.

İçeriğindeki zengin bileşenler; çinko ve protein karması ile saç derisini ve saç tellerini yoğun şekilde besleyen Sinoz Kepeğe Karşı Etkili Besleyici Şampuan ile güçlü, parlak, nemlenmiş ve bakımlı bir saç görünümüne sahip olmak hiç zor değil.